Віконні та дверні москітні сітки | Віконні Системи

Москітні сітки

Що таке москітна сітка

Москітні сітки або антимоскітні сітки призначені для захисту приміщень від комах. Вони використовуються у весняно-осінній період і встановлюються на будь-який тип вікон: балконні двері, металопластикові вікна, мансарди або тераси.

Москітні сітки, останнім часом, набули чималої популярності і сьогодні багато покупці використовують їх у своїх квартирах та особняках. Популярність москітних сіток повністю виправдана-чи варто використовувати для боротьби з комахами та мухами шкідливі для здоров’я хімічні аерозолі, якщо достатньо встановити на вікна та двері москітні сітки. В порівняні з монтажем вікон та дверей, встановлення москітних сіток суттєво простіше. До того ж, ціни на них достатньо демократичні і сітки стали доступні широкому кругу споживачів. Враховуючи ціни на розпилювачі в літній період, буде справедливо відмітити швидку самоокупність москітних сіток в квартирах та особняках. Найбільш поширеною на ринку являється рамочна москітна сітка з алюмінієвого профілю, білого або коричневого кольорів.

Для замовлення москітної сітки заповніть контактну форму:

    Ваше Ім'я (обов'язково)

    Контактний телефон (обов'язково)

    Рулонна москітна сітка

    Функції москітних сіток

    Віконна та дверна москітна сітка

    Москітні сітки виконують наступні функції:

    • захист приміщення від комарів, дрібного сміття та збудників алергії. Тому, якщо вдома алергік, питання покупки москітної сітки особливо актуальне.
    • полотно москітних сіток дуже добре пропускає повітря, але в той же час перешкоджає появі протягів.
    • риск вильоту птахів та випадіння Ваших домашніх улюбленців зводиться до нуля.
    • москітні сітки знижують ймовірність попадання в приміщення недопалків та іншого сміття, викинутого сусідами зверху-це попереджає виникнення причин загоряння і пожеж.

    Москітна сітка виконує не тільки свою основну функцію, тобто захист від комах, а й запобігає потраплянню пилу, тополиного пуху, насіння кульбаб, сміття з вулиць тощо. При цьому не перешкоджають проходженню свіжого повітря та проникнення світла.

    Москітні сітки практичні у використанні, естетичні, довговічні (тому що виготовлені з матеріалів, стійких до агресивних кліматичних впливів). Завдяки цим показникам вони стали невід’ємною частиною сучасного інтер’єру.

    Незамінною буде москітна сітка якщо у вас є дітки. Якщо ваша дитина алергічно реагує на хімічні засоби проти москітів, та й страждає алергічними реакціями від укусів комарів, то спробуйте москітну сітку. Злісних кровопивців стане в рази менше в вашій оселі і ви спокійно зможете спати усю ніч з відчиненими вікнами.  Обирайте москітні сітки і ви зможете провітрювати кімнати та приміщення у будь-який час та бути у цілковитій безпеці.

    Віконні москітні сітки

    Москітні сітки для вікон-найбільш поширений варіант і підходить для будь-яких приміщень, повністю розкриває переваги та ефективність москітних сіток. За способом встановлення на вікна, зустрічаються три види москітних сіток:

    1. Внутрішнє кріплення – москітка встановлюється в середині вікна і кріпиться за паз в рамі віконного профілю, за допомогою металевих зачепів. Такий принцип встановлення дуже простий та надійний.
    2. Зовнішнє кріплення-із зовнішньої частини вікна кріпляться пластикові кутники, в які вставляється москітна сітка. Такий спосіб кріплення підходить для вікон з круглою створкою, з штульповим механізмом, дерев’яних та алюмінієвих вікон.
    3. Відкривну москітну сітку можна зробити, прикрутивши на профіль вікна петлі та магніт(защіпку). Такий варіант актуальний для літньої кухні, веранди, балкона або альтанки.

      Ваше Ім'я (обов'язково)

      Контактний телефон (обов'язково)

      Зовнішня москітна сітка

      Дверні москітні сітки

      Москітна сітка на двері

      Дверні москітні сітки найчастіше використовуються в домах або при виході з квартири на балкон. На відміну від віконних москіток, для виготовлення дверних використовується міцніший профіль до якого кріпляться петлі та защіпка (або магніт – на вибір клієнта), по середині сітки ставиться перегородка (імпост), яка укріпляє конструкцію сітки, і дає можливість для встановлення ручки.

      Ролетні москітні сітки

      Ролетні москітні сітки мають більш широкі функціональні можливості, зручність полягає в тому, що механізм ролетної москітної сітки дозволяє не тільки повністю відкрити або закрити сітку а й зафіксувати сітку в певному положенні. Конструкція ролетної москітної сітки доволі проста-у верхній частині рами кріпиться ролетний механізм, на який накручується сітка, по бокам встановлюються направляючі, а в нижній частині рами закріплюється кутник, що фіксує сітку при закритті.

        Ваше Ім'я (обов'язково)

        Контактний телефон (обов'язково)

        Догляд за москітними сітками

        Москітні сітки не потребують особливого догляду. Достатньо 1-2 рази в півроку їх знімати та промивати звичайною губкою під водою щоб зняти вуличне забруднення.  Вся операція займає 10-15 хвилин.

        Як правильно заміряти вікна для замовлення москітної сітки

        Для виготовлення москітної сітки необхідно правильно заміряти світловий проєм вікна або дверей-відстань по ширині та висоті, обмежений ущільнювачем, вставленим в пази віконного профілю. Якщо буде встановлюватись москітна сітка з внутрішніми кріпленнями або ролетна, тоді розміри залишаться без змін. Якщо ж планується встановити сітку  з зовнішніми кріпленнями, тоді необхідно, до даних розмірів додати 15-20мм по ширині та висоті.

        Заміри проводимо наступним чином (як позначено на малюнку зліва):

        • довжина віконного скла
        • ширина віконного скла

        (від гумки ущільнювача до гумки ущілюнювача).

        Виникли проблеми – зверніться в сервісну службу компанії Віконні Системи та отримайте професійну консультацію спеціаліста

          Ваше Ім'я (обов'язково)

          Контактний телефон (обов'язково)

          Як виміряти москітну сітку
          Twitter
          YouTube
          YouTube
          Instagram